Zeynep Tunuslu dikkat çeken açıklamalar yaptı

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Zeynep Tunuslu dikkat çeken açıklamalar yaptı – Magazin Haberleri

Zeynep Tunuslu dikkat çeken açıklamalar yaptı

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’nin, 1994’te trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Uzay Heparı ile ilgili, “Bir gece sarhoştum ve Uzay ile birlikte oldum” açıklaması, yıllar önce magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Tilbe, yıllar sonra gelen bu itiraf nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olurken; Heparı ie bir dönem evli olan Zeynep Tunuslu’nun, şarkıcının açıklamasına ne yanıt vereceği merak edilmişti.

Düşüncelerini Onur Baştürk ile yaptığı röportajda dile getiren Tunuslu, “O benim hikayem değil. Yıldız’la Uzay arasında geçen bir hikaye. Ben ne diyeceğim ki? ‘Ayıp’ mı diyeceğim yani? Sonuçta ortada bir cinayet yok, adam kaçırma yok. Masum bir sevişme var. İsterdim ki, hayatta olmayan bir müzisyenin ardından müziği konuşulsun. Yatak odası konuşulacağı yerde! Yıldız’ı da kınamıyorum. Bayılıyorum ona insan olarak. Çok da tatlı. Belki Rumelihisarı’na çıkamadığı için bunu söylemiştir!” diye konuşmuştu.

Zeynep Tunuslu, “Uzay’la evlendiğinde Sezen Aksu sana cephe almış mıydı?” sorusuna, “Yanımda da durmadı, karşımda da olmadı. Üzüldü mü kıskandı mı, onu da bilmiyorum. Hiç tepkisini söylemedi. Düğünümüze gelmedi, çiçek de yollamadı ama ben doğum yaptıktan sonra altınlarını alıp geldi” yanıtını vermişti.

Heparı ile ilişkisiyle ilgili de konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

Aradan 17 sene geçti. Beraber olduğumuzun 10’uncu günü evlenmiştik! Bence iki yıldızın birleşmesiydi. Müthiş bir enerji vardı. Ben 31, o 24 yaşındaydı. Tanıştığımız gece bana dedi ki, ‘Ben senelerce seni bekledim. Seni ilk gördüğümde böyle bir kadın istiyorum demiştim. Ne olursun yanıma otur ve hiç vakit kaybetmeden evlenelim.’ Beni korkutma dedim. Çünkü o yaşa kadar kimseyle aynı evde beraber bile yaşamamışım. Ama o, ‘Hayır hayır vaktim yok. Etrafımdaki insanlar bu ilişkiyi bitirir, ne olur evlenelim’ dedi…

Tüm bunların ardından 60 yaşındaki Zeynep Tunuslu, geçtiğimiz akşam Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Ünlü isim, basın mensuplarıyla konuşmayı da ihmal etmedi.

Tunuslu, “Arkadaşlar çok sinirliyim, bindiğim taksi ücreti 20 TL tuttu. Üzerimde 200 TL var, bozar mısın? dedim. ‘Zeynep Hanım bizden olsun’ dedi. Ben de ne münasebet, ücretiniz neyse alın dedim. Bu seferde bana 70 TL geri verdi. Sen ne yapıyorsun 110 TL fazla aldın dedim. Çok sinirlendim siz de üstüne geldiniz” şeklinde konuştu.

Tunuslu, Muhabirlerin “Zeynep Hanım neler yapıyorsunuz?” sorusuna ise şu cevabı verdi:

Yeni çıkaracağım kitabımla uğraşıyorum. Şimdilik hayatımda kimse yok. Biliyorsunuz, aşk herkese lazım. Bir sevgilim olsa da bu yaz boyunca Çeşme’de rüzgarla, tekneyle gelse. Kışın da kış sevgilisi lazım, şömine ve alkol sevgilisi bekliyorum.

Öte yandan Türkiye’nin en önemli müzisyenlerinden Uzay Heparı ve modacı Zeynep Tunuslu’nun oğlu Kanat Heparı, oyunculuk dünyasına adım atmış; geçtiğimiz yıllarda Kanal D’nin dizisi ‘Güneşin Kızları’nın kadrosuna dahil olmuştu.

Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan ve Miray Akay gibi isimlerin rol aldığı dizide, Heparı ‘Mert’ karakteriyle kamera karşısına geçmişti. Rolüne oyuncu koçluğu yapan Burak Sarımola’yla hazırlanan Heparı, “Böyle enerjik ve dinamik bir ekibin parçası olmaktan dolayı mutluyum” ifadelerini kullanmıştı.

Konya Haber Siteleri

evden eve nakliyat - İş Dünyası - Sağlık, Sosyal Medya - Oyun

deneme bonusu veren siteler