Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayraktar yıllar önce tanışıyormuş: Ben 17, sen 26!

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Temmuz 2014’te iki aydır birlikte olduğu Serkan Kodaloğlu ile Baltalimanı’nda bir mekanda nikah masasına oturan Petek Dinçöz, 2017 yılında oğlu İrfan Aslan’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Mutlu birliktelikleri devam eden ünlü çiftten geçtiğimiz aylarda kötü haber gelmişti. Mahkemeye başvuran Petek Dinçöz ile Serkan Kodaloğlu, sekiz yıllık evliliklerini geçtiğimiz mart ayında tek celsede sonlandırmıştı.

“ANNE-BABA İLİŞKİMİZ DEVAM EDECEK”

41 yaşındaki şarkıcı, ayrılık haberini sosyal medya hesabından; “Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle” sözleriyle duyurmuştu.

Boşandıktan sonra bir süre sessiz kalan Dinçöz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla suskunluğunun sebebini açıklamıştı. Oğlu İrfan Aslan ile Miami’ye yerleştiğini belirten 41 yaşındaki şarkıcı, oğlu ile yeni evinin bahçesinde verdiği pozuna şu notu düşmüştü:

Alıntı Metni

“SÜRPRİZLERE AÇIK OLUN”

Geçtiğimiz ay oğlu ile Etiler’de objektiflere yansıyan Petek Dinçöz, Amerika’ya yerleşmesiyle ilgili olarak; “Miami’ye çocuğumun eğitimi için yerleşme kararı aldım. Her şeyim onun üzerine kurulu. Bir ayağımız yine Türkiye’de olacak. Ama şunu söyleyebilirim ki sürprizlere açık olun. Güzel işlerle döneceğim” demişti.

Seren Serengil hakim karşısına çıktı!

“İLK ADIMIMIZ HAYIRLI OLSUN”

Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden ünlü şarkıcı, Nida Büyükbayraktar ile yeni bir aşka yelken açtı. Geçtiğimiz günlerde evleneceklerine dair haberler çıkan çiftten sürpriz haber geldi. Yüzüklerinin fotoğrafını paylaşan Dinçöz, “Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun. Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın… ” dedi. Takipçileri ikiliye tebrik mesajları yağdırdı.

Yeni bir paylaşımda daha bulunan Dinçöz, Büyükbayraktar ile tanışmasının yıllar öncesine dayandığını açıkladı.

“BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ”

Nida Büyükbayraktar ile yıllar önce verdikleri pozu paylaşan ünlü isim, “Ben 17 yaşında sen 26 yaşında… Bizimkisi bir aşk hikayesi” ifadelerini not düştü.

Petek Dinçöz’ün son halini görenler tanıyamadı!

MEDYA HABER KAYNAĞI

evden eve nakliyat - İş Dünyası - Sağlık, Sosyal Medya - Oyun

deneme bonusu veren siteler