Kim Kardashian ile ayrılan Pete Davidson, Kanye West yüzünden terapi görüyor!

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Milliyet.com.tr
Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden Kim Kardashian, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Kanye West ile sekiz yıllık evliliğini 2 Mart 2022’de bitirmişti. Dört çocuk annesi Kardashian, West ile boşanma davası sürerken komedyen Pete Davidson ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Ailesini geri istediğini söyleyen ve Kardashian ile tekrar bir araya gelmek için uğraşan Kanye West’in, kısa süre sonra Davidson’la yazışmaları ortaya çıkmıştı. Ünlü komedyenin, eski eşe verdiği yanıt ise olay olmuştu.

“KARINLA YATAKTAYIM”

Davidson, söz konusu mesajlarından birinde; “Kim kelimenin tam anlamıyla tanıdığım en iyi anne. Onun çocuklar için yaptığı şeyler harika. Çocuklarının böyle bir annesi olduğu için şanlısın, ama artık bize bu şekilde davranmana izin vermemeye karar verdim ve sessizliğimi bitirdim” deyince Kanye West kızmıştı.

West, Davidson’a “Şu an neredesin?” diye sorunca Pete Davidson, yatakta çektiği bir pozunu paylaşıp, “Karınla yataktayım” demişti. Bir süre karşılıklı yazışmaya devam eden ikilinin özel mesajları sosyal medyada; “Kim ikisinden de kurtulmalı” yorumlarına sebep olmuştu.

West, bu yılın başlarında ise ‘Eazy’ adlı şarkısı için, ünlü komedyenin çizgi film versiyonunu kaçırıp gömdüğü bir video yayınlamış ve “Pete Davidson’ı dövmek” hakkında rap yapmıştı.

Kim Kardashian, Kanye West’in Babalar Günü’nü kutladı

ARKADAŞ KALMA KARARI ALDILAR

41 yaşındaki Kardashian ve 28 yaşındaki Davidson, sosyal medya hesaplarında sık sık paylaştıkları mutluluk pozlarına rağmen geçtiğimiz günlerde dokuz aylık ilişkilerini noktalama kararı aldı. İkili, yoğun programları sebebiyle yıprandıklarını söyleyerek, arkadaş kalma kararı aldı.

Adını ‘Ye’ olarak değiştiren rapçi, ayrılığın ardından Instagram hesabından “Skete Davidson 28 yaşında öldü” yazan sahte bir gazete ilanı yayınladı; ancak saatler sonra, Kardashian’ın söz konusu gönderi hakkında ‘çok sinirli’ olduğu ortaya çıkınca paylaşımını sildi.

Kardashian’a yakın bir kaynak, Page Six’e konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“PETE İÇİN TETİKLEYİCİ OLDU”

Tüm bunların ardından Page Six’te yer alan habere göre; Pete Davidson, Kim Kardashian’ın eski eşi Kanye West tarafından sosyal medyada saldırıya uğramasının ardından ‘travma tedavisi’ görmeye başladı.

People’a konuşan kaynaklar, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

İsmi paylaşılmayan kaynak aynı zamanda ayrılmış olmalarına rağmen Davidson’ın ‘Kim ile aşk yaşadığı için pişmanlık duymadığını ve ilişkileri boyunca ünlü ismin onu desteklemekten başka bir şey yapmadığının açıkça belirtilmesini istediğini’ de vurguladı.

Kim Kardashian ile Pete Davidson tatilde aşka geldi
Caitlyn Jenner: Kanye West, birlikte yaşaması zor bir insan

MEDYA HABER KAYNAĞI

evden eve nakliyat - İş Dünyası - Sağlık, Sosyal Medya - Oyun

deneme bonusu veren siteler