Engin Yıldız Studio

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Mobilya ve ürün fotoğraflarının çekimi, düzenlenmesi, iyileştirilip basım ve tasarıma hazır hale getirilmesi konusunda Engin Yıldız Studio, değişik dekorasyon ve tanıtım sitilleri ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Mobilya fotoğraf çekimi veya ürün fotoğraf çekimi işlemlerinde çekilen fotoğrafların tasarıma uygun hale getirildikten sonra sunuma hazırlanması konusunda Engin Yıldız Studio çalışmalarını süratle sürdürmektedir.

Kreatif Çözümleriyle Engin Yıldız Studio Farkı

Engin Yıldız Studio, sürekli değişen ve gelişen trendlere göre yeni ürün oluşturma potansiyeli ilkesini ön planda tutarak profesyonel fotoğraf çekimi işlemlerinde daha çekici olmanın yollarını denemektedir. Şirket fotoğraf çekimi konularında da deneyim sahibi olan firma, teknolojik altyapısı ve kaliteli ekipmanları sayesinde en son teknolojinin halka ulaştırılmasında çaba göstermektedir.

Geniş Stüdyo ve Set Kurulum İmkânı

1000 metrekare kapalı alan ve birbirinden farklı 5 tane stüdyo imkânı ile gün ışığından etkilenmeyen kullanışlı alanları ile reklam fotoğrafçısı ve ürün fotoğrafçısı olarak kaliteli mekânın en önemli yerlerinden birisi Engin Yıldız Stüdyolarıdır. Birbirinden farklı imkân ve kurulumları ile dekorasyon ve mobilya fotoğraf düzenleyicisi adreslerinin başında gelmektedir.

İş Dünyası - Online İş İlanları - Full programlar - Sağlık, Sosyal Medya - Oyun - Mp3 indir