EN GÜZEL ATATÜRK TASARIMLARI DÜNYASI

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Endüstriyel ürün tasarımı, iç mimarlık çalışmaları ile tanınmış A Tasarım, geniş bir yelpazede çalışmalar yapmak üzere, 2003 yılında Ankara’da temel atmıştır. Bir mühendislik firması olan a tasarım özel tasarım teknolojik sanat eserleri üretmektedir. Sıra dışı uygulamalar ve objelerde, estetiklik ve işlevsel özellikler ön plandadır. Dinamik ve yaratıcı çalışmaları tasarım dünyasının zirvesini zorlamaktadır.

A Tasarım Ajansı, Atatürk Ürünleri kategorisinde yer alan, Atatürk ile ilgili tüm kurumsal malzemelerin tasarımını titizlikle hazırlamaktadır. Atatürk panoları, köşeleri ve anıt tasarımları, tabloları, posterleri, Atatürk ve devlet erkânının kompozisyonu olan makam panoları belli başlı ürünlerdir. Fiziki, siyasi haritalar istenilen ölçekte üretilebilmektedir. Kurum ve kuruluşlara özel kurumsal görseller logo ve resim uygulamaları ihtiyaca göre özel olarak belirlenmektedir.

İmitasyon deri üzerine özel tablolar, üç boyutlu duvar kağıdı uygulamaları, mekâna özel duvar kaplama ve akustik dizaynlı duvar panelleri, A Tasarım uzmanlığında teknolojinin optimal verileri ile hazırlanmaktadır. Havuz ve zeminlerde dekoratif kaplamalar, resimli laminat parke yer döşemeleri, akustik gergi tavanlar, kurum ve kuruluşun imajını yansıtacak mobilyalar, iç ve dış mekânlarda sıradan uygulamaların dışındadır.

Kurum, kuruluş ve özel müşteri isteklerine kısa sürede en uygun ve özel projeleri hayata geçiren A Tasarım nitelikli malzeme seçiminden asla ödün vermemektedir. Orijinal, modern, fonksiyonel yaratıcı projeler ile ”teknolojik sanat üretim merkezi” unvanını korumaktadır. Kültleşmiş Atatürk Ürünleri tasarımlarındaki başarılı eserleri ile hak ettiği üne sahip olan firmanın tüm çalışmaları hakkında atasarim.org web sitesinden detaylı bilgi alınabilir.

evden eve nakliyat - İş Dünyası - Sağlık, Sosyal Medya - Oyun

deneme bonusu veren siteler