Biraz Eğlence Biraz Öğrence…

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

Okul öncesi ve anaokulu çocuklarının el becerilerinin ve hayal güçlerinin gelişimi için çok önemli faaliyetlerin bir arada bulunduğu sitede biz büyükler için de pek çok şey düşünülmüş. Evde çocuklarımızla ya da okulda öğrencilerimizle birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler yapmamız için çok güzel düşünülmüş.

Her güne Yeni Bir Proje

Çocuklar için hobi olabilecek pek çok proje bir arada. Her gün farklı bir projeyle çocuklarımızın hayal dünyasını canlandırmak ve bunu yaparken de el becerilerini geliştirmek mümkün. Çocuklar dilerseniz birkaç basit malzemeyi dönüştürerek oyuncaklar üretsinler dilerseniz yalnızca basit bir kaç boyayla harika resimler yapsınlar. 3 ila 5 yaş arası çocukların okulöncesi faaliyetleri, el becerisi kazanmalarının yanında sosyalleşmeleri açısından da çok büyük önem taşıyor. Bu yüzden sitenin içeriği gerçekten mükemmel.

Hem Okul Öncesi İçin Hem Anaokulu İçin

Anaokul etkinlikleri olabilecek projelerle öğretmenler için de eşsiz bir kaynak. Ayrıca sitede çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi göz önünde bulundurularak zorluk dereceleri de tanımlanmış. Bu sayede hangi etkinliği yapıp yapamayacağınızı önceden kestirebiliyorsunuz.

Büyükler De Unutulmamış

Çocukların yanı sıra büyükler için de oldukça zevkli uygulamalar var. Quill’in gibi pek çok yerde kullanılabilecek farklı hobi alanları ile ufkunuzu geliştirebilir birbirinden güzel eserler yaratabilirsiniz. Tek yapmanız gereken biraz hayal etmek biraz da parmaklarınızı kullanmak.

Dijital Dergi

Çok güzel bir uygulama. Üstelik şablonları bilgisayarınızda saklayabilir birbirinden farklı birçok uygulamada istediğiniz boyutta kullanmak üzere yeniden çıktı alabilirsiniz.

evden eve nakliyat - İş Dünyası - Sağlık, Sosyal Medya - Oyun

deneme bonusu veren siteler