2022 Mayıs Ayı Hangi Burç? Mayıs Ayında Doğanların Burcu Nedir ve Özellikleri Nasıl Olur?

Sosyal Medya Hesaplarınızda Paylaşın

2022 yılının getirdiği olaylar boğa burçlarında genellikle duygularına dokunacaktır. Yönetici olan gezegenleri Venüs’tür. Renkleri genellikle eflatun, pembe ve açık mavidir. Uğurlu taşları elmastır. Şanslı sayıları 6 ve şanslı günleri de Cuma’dır. Karşıt burçları ise akreptir. Pembe renkli güller, şebboy ve menekşe favori çiçekleridir. Elma, armut, eğreltiotu, asma, incir, selvi bitkisi de favori ağaçlarıdır.

Mayıs Ayı Hangi Burç Oluyor?

2022 yılı itibariyle Mayıs ayı 2 farklı burç üzerinden ele alınmaktadır.21 Nisan – 20 Mayıs arasında doğanlar boğa burcu, 21 Mayıs – 21 Haziran arasında doğanlar ise ikizler burcudur.

Mayıs Ayında Doğanların Burç Özellikleri Nasıl Olur?

Maddeci bir özelliğe sahip olan boğa burçları, her zaman hedefleri doğrultusunda ilerlerler. En önemli istekleri sahip olmaktır. Birebir ilişkilerde oldukça güvenilir olan bu burçlar, bir başkasına güvenme konusunda zorlanırlar.

Çevrelerinde en çok aranılan arkadaştır, sıcakkanlı ve samimidir. Zevklerine düşkün olan boğalar, parayı bir araç olarak görür ve önemli olan kendi rahatlığıdır. Yatırım yapmayı severler. Finansal konulara oldukça ilgilidirler. Mal ve mülk sahibi olma konusunda fazlasıyla beceriklidir. Başarıyı seven boğalar, hedeflerinden asla şaşmazlar.

Magazin Haberleri İçin TIKLAYIN !

İş Dünyası - Online İş İlanları - Full programlar - Sağlık, Sosyal Medya - Oyun - Mp3 indir